Potrebujete byť efektívny a vidieť veci v súvislostiach?

Kreatívne technika MYŠLIENKOVÉ MAPY je úžasný vizuálny nástroj, ktorý pomáha v pracovnom prostredí v rôznych oblastiach. Využívať ich môžu nielen lídri, ale aj projektové tímy či jednotlivci pre efektívnejšie fungovanie.

V čom Vám môžu byť mapy nápomocné?

Kreatívne riešenia a inovácie

Plánovanie úloh a projektov

Analýza situácií a problémov

Efektivita a time manažment

Možnosť vidieť veci v súvislostiach

Práca projektových tímov a skupín

Programy pre nácvik a spoznanie techniky:

Základ pre myšlienkové mapy

Základný program Vás prevedie tým čo myšlienkové mapy sú, prečo fungujú a základný rámec toho ako sa tvoria. Forma rozvoja je vhodná pre ľudí, ktorí sa chcú dozvedieť základy o technike myšlienkovej mape. Nevedia, či ich niekedy budú používať. Program má formu interaktívnej prednášky, ktorá trvá približne 40 - 90 minút. Účastníci a účastníčky získajú E-book k myšlienkovej mape.

Myšlienkové mapy 
v praxi

Rozšírený program Vás prevedie nielen tvorbou myšlienkových máp ale aj tým, kde sa dajú využívať v praxi. Forma rozvoja je určená pre všetkých, ktorí chcú využívať myšlienkové mapy v pracovnom a osobnom živote. Forma rozvoja má podobu interaktívneho workshopu, kde je možné získať hlbší vhľad do tejto kreatívnej techniky a možnosti jej praktického využitia. Zároveň získate E- book k myšlienkovej mape.

Myšlienkové mapy
na mieru

Expertný level je pripravený na mieru rozvojovej skupine alebo jednotlivcom. Okrem tvorby a využitia myšlienkových máp, získajú účastníci a účastníčky konzultáciu a tipy ako mapy využívať podľa osobnej potreby. Forma programu je kombináciou interaktívneho workshopu s mentoringom. Okrem E booku získajú účastníci aj emailovú konzultáciu k svojim myšlienkovým mapám.