Pár slov o mne

Som lektorka, facilitátorka a mentorka. No najmä som obrovská fanúšička myšlienkových máp. Urobila som myšlienkovú mapu skoro na všetko. Posledných 15 rokov ju používam v osobnom aj pracovnom živote. Považujem ich za skvelý nástroj, ktorý je veľmi dobré poznať a využívať. Tým, že som vytvorila temer 1000 máp, rada sa podelím o tipy a triky ako ju robiť a kde ju využívať.

 

Moja profesia

Viac ako 20 rokov pôsobím v oblasti vzdelávania a osobného rozvoja ľudí. Spolupracovala som s niekoľkými vzdelávacími agentúrami, kde som realizovala komplexné rozvojové programy pre klientov priamo na mieru ich potrebám. Pôsobila som aj ako vysokoškolská pedagogička, kde som sa  zaoberala manažmentom v zdravotníctve. Od roka 2018 som Google certified trainer pre projekt #IamRemarkable. Posledné roky som zapojená aj do NO hodiNOVÍ záŠKOLÁCI, kde v online prostredí deťom sprostredkovávame životné zručnosti.

ĎAKUJEM ZA DÔVERU

Myšlienkové mapy využívam od roku 2000. Táto krásna kreatívna technika bola súčasťou mojich tréningov v témach time manažment, prezentačné zručnosti, tímová spolupráca, lektorské zručnosti či kreatívne riešenie problémov. 
Od roku 2017 vediem workshopy a tréningy priamo k tejto téme. Absolvovali a naučili sa ich spolu so mnou ľudia pomocou online workshopov, naživo alebo samostatnými konzultáciami.